Projeni Gönder

Eskişehir'imizi geliştirmek, ileri taşımak için çıktığımız bu yolda hep beraber çok çalışacağız. Gönüller Kazanacağı. Senin desteğinle Eskişehirimizi hep birlikte büyütelim.
Değerli Hemşehrilerim,

Bizim şehrimiz her zaman ayrıcalıklı bir şehir oldu. Eskişehir, ruhu, girişimci enerjisi ve uyumuyla farkı yaratan insanların şehridir. Bu şehrin elde ettiği tüm başarılarının ardında, Eskişehirliler vardır. Marifet sizdedir, Marifet Eskişehirdedir.

Şehrimizi, görkemli bir geleceğe hazırlamanın heyecanı içindeyiz. Geçmiş deneyimlerimizi gelecek hayalleri ile buluşturmak için canla başla çalışıyoruz. Çocuklar, öğrenciler, gençler, kadınlar, engelliler, yaşlılar ve tüm halkımız için şehrimizin alt ve üst yapı sorunlarını çözerek yaşamaktan mutluluk duyulan bir şehir haline getireceğiz. Daha fazla üreten, istihdam sağlayan, katma değer yaratan varlıklı bir şehrimiz olacak. Ürettiğimiz refahı kimmiş diye bakmadan, adilce tüm halkımızla paylaşacağız. Hareket kabiliyeti yüksek, çalışan, üreten, hizmetlerini öncelikler çerçevesinde belirleyen; şehrimizi kültürün, sanatın ve sporun merkezi haline getirecek bir belediyeciliği bu şehrin enerjisi ve gücüyle birlikte gerçekleştireceğiz. Şunu hiç unutmayacağız, bu şehrin imkanları ve dinamikleri bu şehrin sorunlarını çözmeye yeter. Bu anlamda en büyük güvencem de siz değerli Eskişehirlilersiniz.

Bizim hayalimiz var bu şehir için… Tek bir merkezi değil tüm Eskişehir’i kucaklayan, alt yapısından üstyapısına eksiksiz donanımıyla tüm Eskişehirlilerin yaşamını kolaylaştıran, imardan spora, kültürden sanata her alanda öncü bir Eskişehir.

Şimdi birlik olma zamanı…

Hayallerimizi birlikteliğimizde buluşturalım, mutlu gelecek hedefine birlikte ilerleyelim.

banner1

Mezuniyet

LiseÖnlisansLisansYüksek LisansDoktora

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme”yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.